Трибуна

Незалежна преса Полтави
+23°

Василь Сачко: «Ми робимо ставку на полтавських та українських футболістів»

спорт 

10 січня футболісти, тренери та керівники полтавської «Ворскли» офіційно розпочали підготовку до нового сезону. Про стан справ у команді та плани на майбутнє журналістам розповів коуч «зелено-білих» Василь Сачко.

Василь Сачко: «Ми робимо ставку на полтавських та українських футболістів» Фото: Олег Дубина

Василь Сачко: «Ми робимо ставку на полтавських та українських футболістів» Фото: Олег Дубина

 – Команда зібралася, ми всі поспілкувалися. Приїхав президент клубу, привітали всіх з Новим Роком та Різдвом. Хочу привітати наших вболівальників, побажати їм добра й тепла. Те, що стосується гри команди, то скажу: ми буде намагатися як можна більше радувати наших шанувальників перемогами, які в нас обов’язково будуть, – запевнив коуч «ворсклян».

За словами Василя Сачка найближчий тиждень команда працюватиме у Полтаві. 11 грудня футболісти пройдуть медичний огляд.

На 16 січня вже запланований перший цьогорічний спаринг. Суперником «Ворскли» стане харківський «Геліос», команда з першої української ліги.

19 січня «зелено-білі» вилетять у Туреччину на перший тренувальний збір.

З приводу кадрових змін у клубі, Василь Сачко зазначив, що команду очікує підсилення. У пріоритеті – вихованці полтавського футболу та українські гравці. Про легіонерів поки що мова не йде:

 – Чогось конкретнішого наразі не можу сказати. Ми переглядаємо футболістів, вони будуть проходити медичну комісію, тренуватися. У нас в пріоритеті – полтавські та українські виконавці, – говорить наставник.

Ворскла тренування

Фото: Олег Дубина

З приводу тренувального процесу, то Василь Сачко заявив, що тренерський штаб запланував серйозну роботу, наслідком виконання якої мають стати хороші результати у грі «Ворскли» з нового сезону.

 – Якщо ми виконаємо все заплановане, то я думаю, що у чемпіонат нам вдасться увійти з хорошими результатами.

Стосовно самих футболістів, які прибули в розташування команди, ми помітили наступне: не було під час першої зустрічі Скляра, який ще не оговтався після операції, і як мінімум місяць, за словами тренера буде відновлюватися.

Голодюк, Дитятьєв та Кобахідзе мають незабаром прибути у розташування клубу.

А от доля Дмитра Хльобаса вже не в руках полтавської «Ворскли». Питання його виступів за полтавський клуб залежить як від волі самого гравця, так і від рішення київського «Динамо», оскільки молодий футболіст належить столичній команді.

 – Після повернення до Полтави команду очікує так би мовити екзамен по результатам виконаної роботи, –  підсумовує тренер.

Написати коментар

Останнi новини:

23 Червень 2017
Протестують проти того, що перукарні, у якій працюють, вимкнули електроенергію. Хоча, за словами жінок, жодних боргів перед енергетиками заклад не…
photo_2017-06-23_18-48-52
23 Червень 2017
23 червня о 18 годині полтавці зібралися біля будівлі колишнього кінотеатру Котляревського. Вони вимагають  припинити будівельні роботи,  які там ведуться…
діа
23 Червень 2017
НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 22 червня 2017 року №394-рш про відкликання банківської ліцензії та…
Грушевський
23 Червень 2017
23 червня 1917 Українська Центральна Рада опублікувала Перший Універсал. Цей документ сказав, що Україна має бути вільною, а її політичний…