Василь Сачко: «Ми робимо ставку на полтавських та українських футболістів»

0

10 січня футболісти, тренери та керівники полтавської «Ворскли» офіційно розпочали підготовку до нового сезону. Про стан справ у команді та плани на майбутнє журналістам розповів коуч «зелено-білих» Василь Сачко.

Василь Сачко: «Ми робимо ставку на полтавських та українських футболістів» Фото: Олег Дубина

Василь Сачко: «Ми робимо ставку на полтавських та українських футболістів» Фото: Олег Дубина

 – Команда зібралася, ми всі поспілкувалися. Приїхав президент клубу, привітали всіх з Новим Роком та Різдвом. Хочу привітати наших вболівальників, побажати їм добра й тепла. Те, що стосується гри команди, то скажу: ми буде намагатися як можна більше радувати наших шанувальників перемогами, які в нас обов’язково будуть, – запевнив коуч «ворсклян».

За словами Василя Сачка найближчий тиждень команда працюватиме у Полтаві. 11 грудня футболісти пройдуть медичний огляд.

На 16 січня вже запланований перший цьогорічний спаринг. Суперником «Ворскли» стане харківський «Геліос», команда з першої української ліги.

19 січня «зелено-білі» вилетять у Туреччину на перший тренувальний збір.

З приводу кадрових змін у клубі, Василь Сачко зазначив, що команду очікує підсилення. У пріоритеті – вихованці полтавського футболу та українські гравці. Про легіонерів поки що мова не йде:

 – Чогось конкретнішого наразі не можу сказати. Ми переглядаємо футболістів, вони будуть проходити медичну комісію, тренуватися. У нас в пріоритеті – полтавські та українські виконавці, – говорить наставник.

Ворскла тренування

Фото: Олег Дубина

З приводу тренувального процесу, то Василь Сачко заявив, що тренерський штаб запланував серйозну роботу, наслідком виконання якої мають стати хороші результати у грі «Ворскли» з нового сезону.

 – Якщо ми виконаємо все заплановане, то я думаю, що у чемпіонат нам вдасться увійти з хорошими результатами.

Стосовно самих футболістів, які прибули в розташування команди, ми помітили наступне: не було під час першої зустрічі Скляра, який ще не оговтався після операції, і як мінімум місяць, за словами тренера буде відновлюватися.

Голодюк, Дитятьєв та Кобахідзе мають незабаром прибути у розташування клубу.

А от доля Дмитра Хльобаса вже не в руках полтавської «Ворскли». Питання його виступів за полтавський клуб залежить як від волі самого гравця, так і від рішення київського «Динамо», оскільки молодий футболіст належить столичній команді.

 – Після повернення до Полтави команду очікує так би мовити екзамен по результатам виконаної роботи, –  підсумовує тренер.

23 червня 2018
22 червня 2018