Василь Сачко: «Хочу, щоби «Ворскла» була на першому місці, а «Волинь» – на другому»

0

Після переможної гри полтавської команди «Ворскла», її головний тренер Василь Сачко висловив компліменти та слова підтримки на адресу суперників, і зізнався, що бажає, аби «Волинь» займала високі місця у турнірній таблиці.

Василь Сачко: «Хочу, щоби «Ворскла» була на першому місці, а «Волинь» - на другому»

Василь Сачко: «Хочу, щоби «Ворскла» була на першому місці, а «Волинь» – на другому»

Я хотів би побажати успіхів Волині, у вас також важкий період зараз. Я завжди кажу, що хотів би, щоб Ворскла була на першому місці, а Волинь – на другому, – заявив тренер полтавської команди.

Крім того, полтавський тренер подякував лучанам за те, що змогли організувати гру за такої погоди

Спасибі Луцьку  та «Волині» за те, що добре організували матч за такої погоди. Поле було важким для обох команд, але для цієї пори року воно в оптимальному стані. Що стосується гри, вона була рівною. Мабуть, грали гостріше. У нас були кадрові проблеми, але я не буду жалітися на це. Хтось захворів, у когось картки були. Але той, хто сьогодні вийшов, почув тренерську настанову. Мені сподобалася цілісність команди, більш-менш дисципліновано зіграли, – розповідає Сачко.

Щодо гри, то на думку коуча, вона була рівна. У полтавців були кадрові проблеми, але Сачко сказав, що не буде скаржитися. Хтось захворів, у кого картки були. Але ті, хто сьогодні вийшов, почули тренерів. Загалом же, коучу, сподобалася цілісність команди, а футболісти більш-менш дисципліновано зіграли, за ого словами.

Щодо атаки, можливо, не вистачало останньої передачі, якийсь був шлюб при цьому При рахунку 1: 0 ми могли збільшити рахунок Але і коли Діденко потрапив в штангу, ми могли пропустити На останніх хвилинах Волинь пішла в навал, але ми витримали, і думаю, заслужено виграли, – зазначає Сачко.

Тренер «біло-зелених» сказав, що йому також приємно відзначити дебютантів УПЛ -. Ічанський, Шаповала, Даллку Зіграли непогано, цей матч запам’ятають і хочеться вірити, що з них вийдуть непогані футболісти.

Нагадаємо, що 10 грудня Футболісти полтавського клубу «Ворскла» провели фінальний матч у 2016 році. На полі луцького стадіону «Авангард» «біло-зелені» перемогли з рахунком 0:1.

Переможний гол у ворота лучан забив молодий полтавець Одарюк.

25 квітня 2018