Василь Ковальчук звинуватив “Свободу”: продалися “Солідарності”

0

На пленарному засіданні сесії обласної ради перед початком традиційно слово надали громадським активістам. Серед останніх виступив правозахисних і колишній кандидат на посаду Полтавського міського голови від “Аграрної партії України” Василь Ковальчук.

CsW9F3U8WIU

Серед іншого громадський активіст вимагав забезпечити АТОвцям право на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Підтримати стіною Василя Ковальчука стали активісти. Більшість із них у військовій формі – афганці, ветерани та учасники АТО. Останніх принижує те, що часто вони пе можуть користуватися своїми законними пільгами – бо ж перевізники проти, – вважає Василь Ковальчук.

– Ми вимагаємо звільнення першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького. Це його профільні питання, і він дозволяє перевізникам принижувати АТОвців, – наголосив Василь Ковальчук і попередив про можливі акції протесту.

Крім цього активіст звинуватив Анатолія Ханка у тому, що депутати політичної сили посадовця “продалися, коли голосували за голову облради від БПП (напередодні ж Анатолій Ханко сам із трибуни закликав не голосувати за представника правлячої партії).

У свою чергу “свободівець” Анатолій Ханко звинуватив Василя Ковальчука у наклепі і пригадав йому співпрацю із екс-кандидатом на посаду міського голови від “Солідарності” Андрієм Матковським.

Суперечки і сесія обласної ради тривають.

Юлія Логвиненко

Коментувати

19 березня 2018