Вартість газу різнитиметься залежно від регіону

Ціна на газ для населення у різних областях буде різною через нововведення у ціноутворенні тарифу на транспортування. Про це заявили в Асоціації газового ринку України.

Вартість газу різнитиметься залежно від регіону

Різниця у вартості зумовлена рішенням НКРЕКП про введення для Укртрансгазу тарифу на транспортування газу, виходячи з замовлених потужностей мережі. Раніше вартість газу була однаковою для споживачів в усіх регіонах.

Для реалізації нововведення «Нафтогаз» вже направив до облгазів проекти додаткових угод. За розрахунками, наведеними в документах, оптова ціна на газ з 1 травня становить 5 990 грн за 1 тис. м³, тоді як кінцева вартість встановлена на рівні 8 247 грн.

В Асоціації зазначають, що залежно від регіону, кінцева вартість палива варіюватиметься від 7 737,65 до 8 432,93 грн за 1 тис. м³.

Нагадаємо, у червні оптова ціна становитиме 6 299,00 грн, а комерційна не перевищуватиме 8 627,01 грн. Це зумовлено додатковими угодами «Нафтогазу».

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Там він взагалі має діставаться безкоштовно

2019-05-14
Альона
Відповіcти
0

Альона, коли нічого не розумієш у газовидобутку, то краще взагалі не патякати. що значить безкоштовно? ви знаєте скільки коштує пробурити одну свердловину? у доларах або гривні, знаєте? це десятки мільйонів. а ще треба збудувати інфраструктуру – підведення газових нитей до установки з переробки, платити зарплату людям (а це величезні кошти) і т.д. – якого біса газ має бути безкоштовним? де ви таке бачили?

2019-05-15
Валерій
0

В якійсь мірі це правильно.

2019-05-14
Жека
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: