Вантажівки, виїжджаючи з полів, наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху (відео)

0

Сільгоспвиробники завершують збиральну кампанію. В результаті роботи техніки на полях забруднюються колеса вантажівок. Після виїзду на проїзну частину дороги автомобілі наносять на покриття чимало бруду, чим створюють аварійні ситуації.

Вантажівки, виїжджаючи з полів, наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху

Вантажівки, виїжджаючи з полів, наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху

Фермери продовжують сезон збирання буряка. Подекуди вздовж доріг лежать кагати коренеплоду. На автодорозі державного значення Шишаки-Балясне черга з великоваговиків, які чекають завантаження буряка, сягає декількох десятків автомобілів.

– Окрім того, що ці вантажівки з причепами та напівпричепами скоріше за все поїдуть перевантаженими, вони створюють аварійні ситуації. Погода на Полтавщині останніми тижнями досить сира, тож земля не встигає висихати. Вантажівки за колесами з полів наносять на проїжджу частину чимало бруду, що в рази зменшує щеплення коліс з асфальтним покриттям, цим самим збільшуючи аварійність.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг

За подібні дії: за пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення, передбачена відповідальність.

 – Законодавчо визначено, що власники транспортних засобів зобов’язані виключати можливість винесення на дорожні об’єкти землі, каміння, а також засмічення проїзної частини внаслідок переповнення кузова сипучими матеріалами, пошкодження тари, розвіювання безтарних вантажів, руху із незакріпленим вантажем. Звертаємося до поліції Полтавщини та Управління Укртрансбезпеки Полтавщини вчасно реагувати на подібні випадки і забезпечити безпеку руху автомобільними дорогами області.

Володимир Трояновський

 Служба автомобільних доріг у Полтавській області нагадує користувачам доріг про адміністративну відповідальність за забруднення автомобільного покриття та закликає бути взаємоввічливими і обережними у місцях, де з полів нанесений бруд на проїзну частину.

 Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

15 грудня 2017