Валерій Головко став головою Громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини»

1

25 грудня на установчих зборах Громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» (ФФП) учасники проголосували за створення нової організації, а також обрали керівника та заступників.

Валерій Головко став головою Громадської спілки "Федерація футболу Полтавщини"

Валерій Головко став головою Громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини»

Причиною створення нової організації стала ситуація, що виникла довкола Федерації футболу у Полтавській області. За ЗУ «Про громадські об’єднання» було визначено період, упродовж якого статути громадських організацій мали б привести у відповідність до нових вимог законодавства.

Але незважаючи на достатній час для зміни (до 31 грудня), 28 липня із складу колективних учасників виключили юридичних осіб (учасників). Серед них: ФК «Ворскла» Полтава, ФК «Полтава», ФК «Гірник-Спорт» Горішні Плавні, ФК «Кремінь» Кременчук.

Леонід Соболєв, президент ФК "Полтава"

Леонід Соболєв, президент ФК «Полтава»

— Зважаючи на відсутність конструктивного діалогу з Федерацією футболу у Полтавській області щодо невідкладного вирішення питання участі професійних клубів у числі учасників Федерації, було вирішено провести установчі збори нової Громадської спілки Федерації футболу Полтавщини, — зазначили організатори.

Усього до обговорення долучилось 51 делегат з 4 міст та 17 районів, ФСТ, Асоціацій та професійних клубів.

На початку зустрічі Віктор Пожечевський, заслужений тренер України, колишній тренер ФК «Ворскла» надав слово учасникам зборів для висловлення своїх претензій та пропозицій, щодо даної проблеми.

Віктор Пожечевський, заслужений тренер України, колишній тренер ФК «Ворскла»

Віктор Пожечевський, заслужений тренер України, колишній тренер ФК «Ворскла»

Після цього за порядком денним делегати проголосували за створення Громадської спілки Федерація футболу Полтавщини. Також визначили мету нової організації: розвиток та популяризація футболу на території Полтавської області, допомога та розвиток юнацького, аматорського та будь-якого іншого напрямку футболу та створення просвітницької діяльності, щодо популяризації футболу і тд.

Делегати також підтримали статут Громадської спілки ФФП.

Валерій Головко, керівник Полтавської ОДА, голова ФФП

Валерій Головко, керівник Полтавської ОДА, голова ФФП

Головою організації обрали Валерія Головка, керівника Полтавської ОДА. Його першим заступником став: Олег Лисак, перший віце-президент ФК «Ворскла», заступник – Олександр Мелащенко, тренер молодіжної збірної команди України з футболу, третій заступник по роботі з регіонами – Володимир Олексенко.

— Основна ціль створення даної організації – це реалізація мети: розвиток футболу, його популяризація. Та для цього потрібно розробити чітку стратегію розвитку з урахуванням побажань і можливостей кожного регіону. Тому я сподіваюся, що за перші 2 місяці ми напрацюємо напрямки роботи. Конфлікту інтересів тут немає. Це навпаки дасть можливість ще більше підтримувати розвиток футболу у Полтавській області — пояснив Валерій Головко.

Стосовно подальшого існування Федерації футболу у Полтавській області буде визначатися Федерація футболу України. На думку, Валерія Головка, вона самоліквідується, бо більшість її учасників буде у новій організації.

Детальніше про створення Громадської спілки Федерації футболу Полтавщини, дивіться у відео Трибуни:

Відео: Сергій Чорномаз

20 марта 2019