В Університеті третього віку відбувся перший випускний (Відео)

Трибуна
2018-05-12
2

12 травня сертифікати про проходження базового курсу вручили більше 300 слухачам. Соціальний проект стартував у Полтаві у грудні минулого року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

В Університеті третього віку відбувся перший випускний

В Університеті третього віку відбувся перший випускний

Університет третього віку носить таку назву через специфіку своєї аудиторії. Слухачам має бути не менше за 50. Метою такого проекту є створення середовища для спілкування, саморозвитку і самореалізації. Навчання проходить безкоштовно.

– Пішовши на пенсію люди уже не займаються роботою і вони відчувають себе нереалізованими, – розповідає директор Університету третього віку Світлана Нестуля. – Але ми побачили, що ці люди талановиті, відкриті і натхненні. Чому? Бо була ожеледиця – вони приходили. Був снігопад – вони приходили. І вони надихали нас.

Вперше планували набрати лише 100 осіб. Однак до університету звернулося втричі більше – 332 полтавці, яких сформували у 10 груп. Слухачі мали змогу відвідувати як лекції, так практичні заняття: кінокейси, сторітелинг, планування власного (сімейного бюджету), безпека банківських послуг, користування Інтернетом і соціальними мережами та інші.

До організації навчань були залучені викладачі та студенти ПУЕТу. Усі працювали на волонтерських засадах.

– Проект виник на вимогу часу. Але ми, навіть, йдемо трохи попереду, – переконує координаторка Університету третього віку Олена Кужель. – У грудні ми розпочали проект, а уже у січні з’явилася постанова КМУ про освіту людей протягом всього життя. Тобто, ми опинилися дуже вчасно і влучно у темі, яка наразі гостро стоїть у нашій державі.

У перспективі в ПУЕТі планують продовжити таку практику. Уже у вересні розпочнеться навчання нових слухачів за базовим курсом. А ті, хто має сертифікат про його проходження, можуть потрапити на інші нові напрями.

Відео: Іван Підгайний

Трибуна
2018-05-12
2
Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

живчики без старості та скиглення “все погано в країні”

2018-05-13
Анатолій
Відповіcти
0

Дякуємо за співпрацю та кооперацію!

2018-05-13
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: