В Україні з’явилися ІТ-рішення, що замінять російський 1С

В Україні поступово з’являються якісні ІТ-рішення, що дозволять замінити російську програму для бухгалтерського обліку 1С. Про це повідомляє «Укрінформ«.

В Україні з'явилися ІТ-рішення, що замінять російський 1С

В Україні з’явилися ІТ-рішення, що замінять російський 1С

Про це сказав керівник тендерного майданчика SmartTender.biz. Антон Припіченко:

– Цього року ми наклали санкції на програмне забезпечення, що походить з країни-агресора. Що це означає для сектору ІТ? Це означає, що українські компанії можуть розробити новий якісний продукт. Прикладом є проект MASTER:Бухгалтерія.

Керівник проекту MASTER:Бухгалтерія Марія Галелюка зазначила, що українське програмне забезпечення уже викликало зацікавленість на ринку:

– На ринку України присутні багато гравців, але не всі пропонують комплексні рішення. На сьогодні споживачі зацікавлені у тому, щоб програмне забезпечення забезпечувало автоматизацію бухгалтерського, податкового обліку, управлінського обліку. Вони зацікавлені, щоб програмне забезпечення можна було розширювати до управління персоналом, розрахунку заробітної плати, автоматизації документообороту і т.д.

За її словами, розробка комплексного рішення може зайняти не один рік.

Раніше повідомлялося, що «Ощадбанк» надасть майданчик, що може стати альтернативою 1С.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Гарний шанс для наших програмістів! І особливо для країни, щоб тримати талановитих ІТ-шників у нас, а не дізнаватись про їх перемоги за кордоном

2017-12-20
Ліза
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: