В Україні збираються тимчасово скасувати податки на електромобілі

В Україні можуть тимчасово скасувати податок на розмитнення електромобілів. Про це йдеться у законопроекті №7156-2, зареєстрованому у Верховній Раді.

В Україні збираються тимчасово скасувати податки на електромобілі

В Україні збираються тимчасово скасувати податки на електромобілі

Про це повідомляє «AUTO-Consulting«, передає «Новое время«.

Законопроект пропонує до 31 грудня 2022 року звільнити від оподаткування акцизним податком операції з ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, зазначеними в товарній підкатегорії 8703 90 10 10.

До цієї дати можуть звільнити від оподаткування податком на додану вартість:

  • ввезення на митну територію України та подальшу поставку транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами;
  • перевезення пасажирів на таксі, оснащеного тільки електричним двигуном (одним або декількома), а також надання пасажирського транспорту в оренду (лізинг, прокат, перевезення на замовлення), в разі, якщо такі колісні транспортні засоби оснащені виключно електричним двигуном (одним або декількома).

Крім цього, до 1 січня 2025 роки від сплати вартості послуг за парковку звільняються люди, які розміщують електромобілі, на майданчиках для паркування транспортних засобів державної та комунальної форм власності.

Раніше повідомлялося, що в Україні може підвищитися екологічний податок.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: