В Україні запустили проект Віртуального Суду

В Україні розпочато масштабну відеофіксацію судових справ за допомогою технології віртуальної реальності VR 360, яка дозволяє одночасну зйомку і перегляд відео судового процесу у вимірі 360 градусів, тобто з усіх можливих кутів та ракурсів навколо камери.

В Україні запустили проект Віртуального Суду

В Україні запустили проект Віртуального Суду

Про це повідомляє «Відкритий суд«.

«За допомогою революційної технології, здійснюється одночасний запис всього простору, який оточує відеокамеру та досягається ефект присутності оглядача у залі судових засідань. Таке відео можна переглядати вже сьогодні на будь – якому професійному комп`ютері або смартфонах через відвідування YouTube каналу Відкритий Суд. Переглядаючи таке відео на Youtube, підписники Проекту «Відкритий Суд» зможуть опинитися «в залі судових засідань» та самостійно стежити за всім, що відбувається в ході розгляду справи, просто нахиляючи свій смартфон у різні боки, або ж перетягуючи площину екрану на комп`ютері«, – йдеться у повідомленні.

Ініціатива впроваджується Проектом «Відкритий Суд», яким з початку 2015 року здійснено відеофіксацію понад 5000 судових справ у всіх областях України з метою забезпечення транспаретності правосуддя, утвердження високих стандартів судового процесу та посилення гарантій дотримання процесуальних прав учасників судових справ.

Даний проект не має аналогів у всьому світі.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала законопроект про Конституційний суд України у першому читанні.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Судочинство повинно бути прозорим, с цього треба було починати реформаторський рух в 2014

2017-07-10
Ілона
Відповіcти
0

Нова іграшка або віртуальний тренажер для юристів.

2017-07-10
Ярина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: