В Україні запустили проект «Резиденція стартапів»

6

В Україні стартував проект Residence of Startups, спрямований на глобальну комунікацію з українськими креативними винахідниками. Про це повідомляє «Укрінформ«.

Фото: ukrinform\Юлія Овсяннікова

Фото: ukrinform\Юлія Овсяннікова

– Наш проект суто практичний, він передбачає колаборацію з усіма містами України по розвитку стартап-шкіл, відповідних можливостей, конкурсів. Ми дуже сподіваємось на спільну роботу з органами місцевого самоврядування, державної влади, які відповідають за підтримку інновацій, і переконані в тому, що ми зможемо сьогодні дати першочергову можливість стати більш потужними. Старт ми робимо сьогодні і запрошуємо до співпраці всіх тих, хто в цьому напрямку починає робити або має свою діяльність. Це різного роду наукові гуртки, шкільні команди, молоді підприємці, – розповів голова Ради Фундації креативного бізнесу Руслан Анфілов.

Як зазначається, «Резиденція стартапів» діятиме у трьох напрямках: як інтернет-резиденція (де можна буде отримати інформацію про стартапи в Україні), як нетворкінг-резиденція (проведення заходів з менторами та власниками бізнесів і всіх, хто цікавиться інвестиціями в українські стартапи) та як візит-центр.

Проект має міжнародного партнера з Амстердама (Нідерланди) і, як зазначають ініціатори, Residence of Startups сприятиме ефективній глобальній комунікації для креативних винахідників.

15 февраля 2019
14 февраля 2019