В Україні запускають кампанію за рівність статей

Марія Куцина
16:03 | 07 березня 2018
0

Україна приєднається до руху солідарності за рівність статей HeForShe, ініційованого організацією “ООН-Жінки”. Про це заявила глава офісу “ООН Жінки в Україні” Анастасія Дивінська, передає “Укрінформ“.

В Україні запускають кампанію за рівність статей

В Україні запускають кампанію за рівність статей

Вона заявила про це у ході прес-показу фільму “Жінка у полоні”, який відкриє фестиваль XV Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

– Цього року дуже рада повідомити, що Docudays UA приєднався до глобальної кампанії, яка називається HeForShe. Сьогодні ввечері ми офіційно запускаємо цю кампанію в Україні, – зазначила Дивінська.

За її словами, цей рух не є чоловічим, не є жіночим, “це рух солідарності й дає можливість чоловікам приєднатися до жінок, стати плечем до плеча і просувати питання прав людини, питання рівності між чоловіками та жінками для того, щоб вони стали реаліями XXI століття”.

Дивінська сподівається, що рух солідарності, який запускають в Україні, допоможе чоловікам та жінкам зрозуміти, що рівність між чоловіками й жінками – це фундаментальне право людини. У рамках кампанії будуть організовуватись інтерактивні опитування у метро, лекції у національному музеї, “живі” бібліотеки.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: