В Україні запрацював Антикорупційний суд

 Петро Порошенко заявив, що очікує якнайшвидшого початку роботи Вищого антикорупційного суду. Про це повідомляє «Укрінформ«.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Про це він сказав під час урочистої церемонії складання присяги суддями Вищого антикорупційного суду України та Апеляційної палати цього суду.

– Я знаю, що для суду вже виділені відповідні приміщення. Суд ще не створений, але ми не маємо прогавити жодної години щодо якнайшвидшого початку роботи цього суду. Зроблені кроки по їх оснащенню, і я, як Президент, український парламент, український уряд і український народ, найголовніше, чекаємо на початок вашої роботи, – сказав Порошенко.

За його словами, “38 нових суддів приступають до виконання обов’язку в абсолютно новому суді”.

Порошенко також додав, що профільним законом передбачені додаткові гарантії безпеки суддів Вищого антикорупційного суду та належне фінансування.

– І підписуючи укази про призначення, я уважно дивився склад суду. І я радий, що в суді працюватимуть і судді, і науковці, і адвокати. І ми вже бачимо ефективність такої взаємодії на прикладі Верховного суду, де зараз працює, якщо не помиляюся, 25% не кар’єрних суддів. Наголошую, що у Вищому антикорупційному суді цей відсоток буде ще вищий — 42%, – додав Президент.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

“..ми не маємо прогавити жодної години щодо якнайшвидшого початку роботи цього суду..” – ха-ха-ха – це про що? і чого не можна прогавити?

2019-04-11
Ната
Відповіcти
0

Як же ж він запрацював, якшо є тільки приміщення і суд ще не створений?

2019-04-11
Лола
Відповіcти
0

Хоче успіть, поки президентствує,щоб зарахувалося йому в карму.

2019-04-11
Ганна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: