В Україні тепер можна викликати лікаря за допомогою мобільного додатка

В Україні тепер можна викликати екстрену допомогу через додаток. Новий сервіс пропонує виклик лікаря будь-якої спеціалізації, у тому числі медсестру, ветеринара, еротичного масажиста або народного цілителя. Програма розроблена українськими IT-фахівцями спільно з Міністерством охорони здоров’я України.

Як відомо, в Україні тільки десять чоловік зі ста вміють робити масаж серця і штучне дихання. Щорічно в лікарні не встигають доїхати близько 150 тисяч постраждалих. 60 тисяч помирають від раптових серцево-судинних захворювань. Ще 90 — від травм. Цих випадків могло бути менше, якби потерпілі отримали першу домедичну допомогу.

Якщо вам або комусь із перехожих стало погано, а ви навіть не знаєте, де перебуваєте, тоді досить натиснути лише одну кнопку «Екстрений виклик» і система сама визначить ваше місцезнаходження і фахівець зможе відшукати вас. Коли ви натиснули на екстрений виклик, вона шукає автоматично в радіусі найближчого кілометра рятівника або людини, яка може надати вам допомогу. Якщо не знаходить в радіусі кілометра, знаходить в радіусі трьох кілометрів. Коли найближчий рятівник прийме виклик, система автоматично прокладе маршрут до потерпілого. Завести кишенькового рятівника дуже просто. Потрібно встановити додаток на смартфон і підтвердити номер телефону

Система дозволяє викликати екстрену допомогу, визначивши вашу геолокацію, або замовити послуги лікарів майже всіх відомих спеціалізацій: від виклику медсестри для звичайного уколу і ветеринара для риб до оренди «фахівця-нейрохірурга» або «хірурга серця і магістральних судин.

Додаток також передбачає замовлення довідок, зокрема для володіння зброєю і на отримання наркотичних лікарських засобів. Крім того, до переліку послуг входить еротичний масаж і народна / нетрадиційна медицина. Існує два додатки DocRadar — для користувачів і для лікарів. В систему обіцяють додати можливість виклику співробітників держслужби з надзвичайних ситуацій і поліцейських.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

А толку? Якщо до цих «лікарів» всеодно в екстренній ситуації не підступишся. Вони скажуть або ждіть своєї черги, в кращому разі. Або вкриють 3—єтажними. РЕФОРМА НЕ ВДАЛАСЯ!

2019-06-26
Андрей
Відповіcти
0

Тобто це такі прграми будуть у кожного лікаря на телефоні?

2019-06-13
Іванка
Відповіcти
0

Класна кнопка,щоб фахівець сам знайшов нас.

2019-06-13
Ліля
Відповіcти
0

Поиємно,що цю програму розробили українці. Цей додаток врятує не одне життя це точно.

2019-06-13
Танюшка
Відповіcти
0

Супер додаток, жалко ,шо мало людей ,хто може надати допомогу. Вже не раз так було. я серед таких же(

2019-06-13
Настя
Відповіcти
0

А як додаток автоматично шукатиме людину, яка зможе допомогти? шось не ясно

2019-06-13
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: