В Україні стартувала кампанія на підтримку реєстрованого партнерства

4

Правозахисний ЛГБТ-центр «Наш світ» започатковує кампанію на підтримку реєстрованого партнерства в Україні.

В Україні стартувала кампанія на підтримку реєстрованого партнерства

В Україні стартувала кампанія на підтримку реєстрованого партнерства

Про це повідомляє правозахисний центр «GenderZ».

Метою кампанії є закликати українську ЛГБТ-спільноту, всіх українок та українців, небайдужих до долі своїх ЛГБТ-співгромадян, продемонструвати свою позицію – «Я виступаю за реєстроване партнерство в Україні!» перед українською владою.

Як підтримати кампанію?

1. Скачати та роздрукувати шаблон листа

Організатори підготували текст листа на адресу Кабінету Міністрів, в якому виклали проблему і наші вимоги. Якщо Ви згодні приєднатися до кампанії, цей лист стане Вашим особистим внеском в розбудову нової сучасної європейської України. Якщо Ви самі належите до ЛГБТ спільноти, то Ви дбаєте про свою власну долю, якщо ні, то Ви допомагаєте своїм ЛГБТ-рідним, близьким, знайомим і взагалі співгромадянам.

Найпростіший і швидкий спосіб – скачайте і роздрукуйте цей лист. Ще краще, якщо ви напишете власний текст або відредагуєте підготований текст листа, який можна скачати в форматі MS Word.

2. Заповнити шаблон

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення до влади обов’язково має містити:

1) прізвище, ім’я та по батькові заявника,

2) місце проживання,

3) особистий підпис,

4) дату.

Впишіть ці дані в шаблон або вкажіть у своєму тексті листа.

3. Відправити листа

Ви також маєте купити конверт з маркою по Україні (загальна вартість – близько 10 грн) та відправити листа на одну з двох адрес:

На адресу Центру «Наш світ». Спочатку, ми акумулюємо всі листи у себе для того, щоб порахувати кількість звернень громадян і використати ці цифри публічно — показати масовість наших вимог. Наприкінці лютого Центр передасть всі листи до Кабінету Міністрів. Центр «Наш світ» зобов’язується жодним чином не копіювати, не фіксувати та не обробляти Ваші персональні дані. Адреса: Центр «Наш світ» а/с 173, м. Київ, 02100.

Відправити листа можна також безпосередньо на адресу Кабінету Міністрів: Прем’єр-міністру України В. Б. Гройсману, вул. Грушевського, буд. 12/2, м. Київ, 01008.

22 февраля 2019
21 февраля 2019