В Україні спростили перепланування приміщень

Тепер не потрібен дозвіл на перепланування всіх житлових і нежитлових об’єктів без втручання в огороджувальні/несучі конструкції та інженерні системи загального користування.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За його словами, тепер перепланування всіх житлових і нежитлових будівель і приміщень в них можна здійснювати без дозволу.

Це сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату та дерегуляції галузі, що, в свою чергу, може позитивно відбитися на позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом «Отримання дозволів на будівництво».

– У 2017 році Мінрегіон розробив перелік нескладних робіт в будівництві, які можна виконувати без дозволу, і після яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Минулого року ми ініціювали розширення цього переліку для спрощення ведення діяльності в будівництві, а також поліпшення інвестклімату та дерегуляції галузі, – написав Парцхаладзе.

Він зазначив, що до переліку були включені роботи з перепланування житлових і нежитлових будівель і приміщень в них (без втручання в несучі конструкції), які відносяться до об’єктів СС2 і СС3.

– Раніше це було можливо тільки для об’єктів СС1. Уряд підтримав ці зміни, і тепер за спрощеною процедурою це можна робити за всіма житловими і нежитловими об’єктами, – пояснив заступник міністра.

В Україні спростили перепланування приміщень

Раніше повідомлялось, що в Україні спростили реєстрацію об’єктів будівництва.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Я давно хочу знести стіни в хрущовці,але ,де несучі стіни треба уточнято,бо наші работнічки знесуть все. А отак дозволи роздавать на ліво і на право не стрьомно?

2019-04-20
Артем
Відповіcти
0

Зараз скрізь усе спрощують,але це не означає,шо так буде лучше. Люди ж міри не знають.

2019-04-20
вовка
Відповіcти
0

Можна подумать, що до цього дуже багато брали дозволи. Ламали стіни і все.

2019-04-20
Ганна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: