В Україні погодили зниження швидкості до 50 км\год

Міністерство інфраструктури України погодило без змін проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху».

В Україні погодили зниження швидкості до 50 км\год

В Україні погодили зниження швидкості до 50 км\год

Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору» на сторінці у Facebook.

«З метою наближення законодавства України до Європейських стандартів, Проектом передбачаються зміни до пункту 12.4 Правил дорожнього руху в частині зменшення швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах з 60 до 50 км/год. При цьому з 23 години 00 хвилин до 6 години 00 хвилин у населених пунктах рух транспортних засобів дозволятиметься зі швидкістю не більше 60 км/год«, – йдеться у повідомленні.

Даний проект має на меті зменшення кількості ДТП на дорогах шляхом зменшення максимально дозволеної швидкості для транспортних засобів.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак зазначив, що вважає крок приведення законодавства України до європейських стандартів, адже це збережені життя тисяч людей.

Раніше повідомлялося, що керівник Держагентства автодоріг Славомір Новак запропонував зменшити межі перевищення швидкості під час руху транспортного засобу у місті, а також обмеження швидкості руху до 50 км/год у містах.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Поправка + 20 км\ч допускается ?

2017-07-26
Никита
Відповіcти
0

Це добре, але п’яниці навіть на 50 км на годину можуть влаштувати дтп.

2017-07-26
Юрко
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: