В Україні почастішали випадки шахрайства з оформленням закордонних паспортів

Велика кількість бажаючих оформити закордонний паспорт та черги у підрозділах створили умови для посередників-шахраїв, які пропонують «допомогу» в оформленні біометричного паспорта без черги за 1, 3 або 5 днів.

Почастішали випадки шахрайства з оформленням закордонних паспортів. Фото: dmsu.gov.ua/

Почастішали випадки шахрайства з оформленням закордонних паспортів. Фото: dmsu.gov.ua/

Про це повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України.

«Найбільше, що можуть зробити такі «посередники» – це сприяти в оформленні документів «без черги». Подекуди не обходиться і без недобросовісних працівників міграційної служби, яких все частіше виявляють правоохоронці. Однак часто подібні пропозиції – шахрайство, оскільки жодна туристична фірма чи будь-яка інша особа не може гарантувати ані потрапляння людини до підрозділу міграційної служби поза чергою, а ні виготовлення паспорта у короткий строк«, – зазначається у повідомленні.

Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити лише особисто і лише в одній з трьох установ: підрозділі міграційної служби, центрі надання адміністративних послуг або у сервісному центрі «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ».

Нагадаємо, закордонні паспорти отримують із затримкою по всій Україні – документи затримують на тиждень.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Есть спрос – будет и предложение, прекратите вестись на чепуху!

2017-07-18
Лиззка
Відповіcти
0

Лох не мамонт

2017-07-18
Илья
Відповіcти
0

Какой нормальный человек будет оформлять паспорт в левой конторе, когда это быстро можно сделать в уполномоченном органе ?

2017-07-18
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: