В Україні планують змінити календар святкових днів

Володимир В’ятрович, директор Українського інституту національної пам’яті розповів про зміни, які планують внести у календар святкових днів.

Володимир В'ятрович, директор Українського інституту національної пам’яті (Фото: Sharij.net)

Володимир В’ятрович, директор Українського інституту національної пам’яті (Фото: Sharij.net)

Про це повідомляє 24 канал, посилаючись на видання «Главред«.

За словами Володимира В’ятровича, 1 травня залишається святом, але не як Міжнародний день солідарності трудящих, а День праці.

Також залишено в силі пропозицію про перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня і про переформатування 8 березня з Міжнародного жіночого дня на День боротьби за права жінок, причому запропоновано позбавити його статусу вихідного.

– Зараз ми подали цей законопроект на затвердження Кабміну, але, на жаль, він поки не затверджений, тому що він отримав зауваження з боку Міністерства культури, – підкреслив В’ятрович.

Глава Українського інституту національної пам’яті розповів, що була досягнута домовленість про проведення широких консультацій для подачі законопроекту як урядового.

– Якщо цього зробити не вдасться, то маємо вже підтримку значної кількості народних депутатів, тому будемо подавати його як депутатський законопроект. Я вважаю, що для країни це буде дуже важливий крок вперед. Це – продовження декомунізації. Тому що ми нарешті повинні припинити жити синхронно з державою-агресором , – додав Володимир В’ятрович.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

По суті, змінилися тільки назви.

2017-11-13
Олександр
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: