В Україні планують обмежити швидкість руху в містах до 50 км/год

Керівник Держагентства автодоріг Славомір Новак запропонував зменшити межі перевищення швидкості під час руху транспортного засобу у місті, а також обмеження швидкості руху до 50 км/год у містах. Про це повідомляє «Укрінформ«.

Новак виступив з даною пропозицією 14 травня на засіданні уряду.

– Ми можемо такі соціальні кампанії зробити, пояснити, що зменшення швидкості лише на 10 км/год збільшує шанс на виживання пішоходів, яких можуть збити, на 90%. Це дуже важливо.

Славомір Новак

Наразі в Україні проводиться ремонт доріг, тому, за словами Новака, вже зараз треба говорити про те, що чим більш якісними будуть дороги, тим із більшою швидкістю по ним будуть їздити водії. Він додав, що коли у містах є 50 км – це звичайний європейський стандарт та потрібно також говорити про збільшення штрафів за перевищення швидкості та про необхідність її зменшити.

Після представлення керівником Укравтодору польських соціальних відеороликів з даної теми, пропозицію підтримав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

– Ролики, які ми побачили — вони дуже вражають. Нам треба також і інфраструктурно створити належні умови та убезпечити пішоходів та довести до свідомості кожного водія, що саме від нього залежить безпека.

Володимир Гройсман

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: