В Україні підвищили штрафи за паркування на місцях для осіб з інвалідністю

Президент України Петро Порошенко підписав Закон, який посилює соціальний захист осіб з інвалідністю в Україні.

Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

«Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю«, – йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, штраф за відповідне правопорушення складатиме від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень).

Документом вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення інвалідів та дітей-інвалідів. Також Законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» пільг для зазначених осіб.

Зокрема, підвищується розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю чи особами, які їх перевозять. Збільшується відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Нагадаємо, Президент розповів, чого вимагатиме під час переговорів “нормандської четвірки”.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

И правильно, а то как не приедешь под супермаркет, все места для инвалидов заняты

2017-07-24
Григорий
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: