В Україні не вистачає робочих рук, щоб наповнювати Пенсійний фонд. Як знайти вихід?

3

У Полтаві відбувся семінар про пенсійну реформу в Україні. Незалежна фінансова експертка міжнародного рівня, юристка з 12-річним досвідом роботи в міжнародних страхових компаніях Ірина Солодовник розповіла, чи зможуть українці отримувати пенсії європейського рівня, за яких умов це буде можливо та чому варто турбуватись про свою пенсію самому, не розраховуючи на державу.

Незалежна фінансова експертка міжнародного рівня, юристка з 12- річним досвідом роботи в міжнародних страхових компаніях Ірина Солодовник

Ірина Солодовник

У 2011 році в Пенсійному фонді нашої країни вперше з’явився дефіцит – 23 млрд гривень. Щороку цей дефіцит зростав, наприклад у 2014 це 78 млрд гривень, у  2016 – 145 млрд гривень, а вже через рік сума збільшилася майже на 10 млрд гривень – 156 млрд гривень.

Ірина Солодовник каже, що так відбувається через те, що в Україні не вистачає економічно-активного населення: діти, пенсіонери, а також заробітчани не сплачують кошти до фонду. Тим більше, частина заробітчан у пенсійному віці повертається додому, а отже, кількість тих, кому необхідна пенсія, зростатиме. Другою вагомою причиною є зарплатня в конвертах.

Відповідно до чинного законодавства, в Україні від 2003 року діє трирівнева система пенсійного забезпечення.

На думку експертки, найбільш успішною, і вже традиційною для Європи, є обов’язкова накопичувальна система нарахування пенсій, яка дасть змогу забезпечити достойну старість людям похилого віку. Втім в Україні такі норми ще не затверджені в законодавстві, хоча змога накопичувати пенсію в наших громадян є вже зараз.

– У 2004 році у нас стартувала пенсійна реформа. Головним чином вона відбулася лише на папері, і причина цього – люди: вони бояться змінювати щось та приймати виклики часу. Насправді законодавча база вже 14 років дає зелене світло для накопичування. Наприклад, в Росії, Білорусі такий закон не ухвалений, «не пустили». Ми офіційно його прийняли, – пояснює Солодовник.

Отож, повернемось до трирівневої  системи пенсійного нарахування. Перший рівень – це той стан справ, який ми маємо зараз, тобто солідарна система нарахування.

Другий рівень – обов’язкове накопичувальне державне пенсійне страхування, передбачене реформою 2004 року, але з багатьох причин наразі не діє. Головна з них – брак коштів у солідарній системі, тим паче, що накопичувальна система має забирати частину коштів з Пенсійного фонду. У 2019 році ЄСВ (єдиний соціальний внесок, а саме такі фонди: пенсійний, безробіття, соцстрах (лікарняні), нещасні випадки) знизили до 22%, тому впровадження другого рівня є можливим лише за умови додаткових внесків із зарплат громадян.

Добровільне недержавне пенсійне забезпечення – це складова третього рівня пенсійної системи. Його суть полягає в тому, що під час трудової діяльності громадян накопичує заощадження, і потім отримує за рахунок цього додаткові кошти до гарантованої державою пенсії.

– Третій рівень – якраз те, що може забезпечити українців, незалежно від того, які зміни відбуватимуться у впровадженні пенсійної реформи. Держава законом від 2004 року такий механізм дає. Тобто, людина укладає договір з страховою компанією або недержавним пенсійним фондом. Поки наші громадяни повільно приходять до цієї практики, і дарма, бо наразі це вихід з ситуації, – продовжує Ірина Солодовник.

Вона розповідає, що всього в Україні 8 компаній мають дозвіл на такі послуги, але радить вона лише 5 з них (каже, що не може назвати, які), тому обирати установу цього профілю треба уважно.

Про пенсійну реформу говорили у другій частині семінару, перша ж була присвячена темі загальної фінансової грамотності. Зокрема, експертка наголосила на важливості планування бюджету та формуванні культури резервування, тобто варто створювати для себе певний резервний фонд чи то використовуючи депозити в банку, чи то в нерухомості, цінних паперах чи навіть відкладаючи «в банку» дома.

Авторка: Ірина Капуш

Цей матеріал підготовлений в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.

21 марта 2019
20 марта 2019