В Україні можуть заборонити аборти

0

Верховній Раді пропонують законодавчо заборонити аборти, відповідний законопроект № 6239 зареєстрував народний депутат Дмитро Голубов (фракція “Блок Петра Порошенка”), повідомляє УКРІНФОРМ.

В Україні можуть заборонити аборти

В Україні можуть заборонити аборти

Законопроект зареєстровано 27 березня, а його текст опубліковано напередодні.

-Аборт підриває основи держави (виникає демографічна проблема) і сім’ї (психічне здоров’я жінки надломлюється, моральна єдність подружжя послаблюється, сімейна гармонія порушується). Наслідки аборту в першу чергу несприятливі для жінок – виникає велика ймовірність як фізичних, так і психічних травм чи втрата здатності народжувати дітей у майбутньому, – наголошує Голубов у пояснювальній записці.

Законопроект передбачає дозвіл  на штучне переривання вагітності лише у випадках та за наявності обставин, встановлених законодавством (якщо вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки; є медичні показання щодо патології плоду, несумісної з життям дитини після народження; зачаття дитини в результаті згвалтування).

Вищезазначені обставини обов’язково мають засвідчуватися комісією експертів. Передбачається, що жінці, якій дозволений аборт, в обов’язковому порядку безкоштовно надаватиметься вся інформація про наслідки такої операції та стадію ембріогенезу.

Довідка: Ембріогенез – розвиток організму, що відбувається в оболонках яйцеклітини поза материнським організмом або усередині нього. Зародковому розвитку передує період передзародкового розвитку, коли зростає, формується і дозріває яйцеклітина.

Коментувати

22 березня 2018