В Україні може підвищитися екологічний податок

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що необхідно суттєво підвищити ставки екологічного податку.

В Україні може підвищитися екологічний податок

В Україні може підвищитися екологічний податок

Про це повідомляє DT.UA.

Семерак зазначив, що найнижчі ставки в Мексиці та Польщі — на рівні одного євро за тонну, але в Україні цей показник становить 37 копійок. У той же час у Швеції він становить 118 євро за тонну, у Фінляндії — 54-58, в Норвегії — від 3 до 47, в Данії — 23, у Великобританії — 22, в Ірландії — 20.

– Коли я почав про це говорити, то одразу повстали і металурги, і «незалежні» депутати. Мовляв, що ви робите? Якщо ставка буде на рівні Польщі, то ціна за тонну металу зросте на 5 дол., а це зробить нас неконкурентними на світових ринках, впаде економіка тощо. Я вибачаюсь: вони продають метал за світовими цінами, а податок будуть платити 37 копійок? Чи це не абсурд? До речі, в цьому році ми вперше оприлюднили ТОП-100 забруднювачів. Жоден телеканал не показав цей рейтинг. Тому що власники цих підприємств і телеканалів — ті ж самі люди. Але це не означає, що треба скласти руки і миритися з ситуацією.

Остап Семерак

Полтавці про збереження екології (відео)

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Для огромных предприятий это может и не так заметно будет, как для малых

2017-10-15
Денис
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: