В Україні ліки перевірятимуть з відеокамерами: для чого це потрібно

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) фіксуватиме всі перевірки на відеокамери.

Потрібно це для прозорості, об’єктивності та зменшення корупційних ризиків в контролі за якістю ліків, написала в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Крім ліцензування виробництва, імпорту і торгівлі лікарськими засобами, служба займається контролем та регулюванням у сфері обігу наркотичних і психотропних речовин. У цій сфері можливі дуже високі корупційні ризики. Відеофіксація допоможе їх істотно зменшити. Тому у інспекторів служби з’являться нагрудні відеокамери, які зніматимуть весь процес перевірки. Також в камері буде GPS-пристрій для передачі чітких координат проведення інспекції.

Це повинно полегшити документування спостережень і складання звітів для інспекторів, забезпечити об’єктивність, повноту і достовірність результатів перевірки. Також відеофіксація допоможе у вирішенні спірних питань і уникнення провокацій, які можуть виникнути під час перевірок.

У пілотному режимі проект почне працювати вже з цього місяця в Києві, а до кінця року – по всій Україні.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Самі себе дуримо,самі себе перевіряємо і вже знаємо як обдурити. Ми інакше вже не можемо. Кажу МИ, бо це узагальнений образ.

2019-05-02
Поліна
Відповіcти
0

Що значить ЗМЕНШИТИ, а може краще якось знищити корупцію. Зменшення це вихід?

2019-05-02
Дора
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: