В Україні хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості

В.о. голови Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак виступає за збільшення суми штрафів за перевищення швидкості, повідомляє «Укрінформ«.

В Україні хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості

В Україні хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості

Крім цього, він також хоче збільшити штат поліції.

– Ми можемо зареєструвати обмеження в 40, 50, 60 км/год, але якщо хтось не буде штрафувати за перевищення швидкості, то закон не буде працювати. Це первинне завдання – збільшення штату поліції та збільшення штрафів, – заявив Новак.

Він також зазначив, що для вирішення проблеми перевищення швидкості та зниження рівня смертності на дорогах необхідно побудувати автоматичну систему контролю швидкості та змінити закон про фотофіксацію.

Читайте також: По 50: що дасть нове обмеження швидкості авторуху в українських містах

Рішення про збільшення граничної швидкості на дорогах, на думку Новака, в першу чергу питання поліції, комунальних влад або власника дороги.

– Вони повинні вирішити питання щодо швидкості. Якщо є можливість і дорога на дві-три-чотири смуги – то, звичайно, можна збільшити швидкість на такій дорозі. Ми запропонували основну загальну умову по дорогах в населених пунктах – із 60 км/год знизили до 50 км/год. В інших країнах ЄС, наприклад, ідуть переговори на предмет зниження ще з 50 км/год до 30 км/год у спеціальних зонах, в центрах міст, – сказав він.

Нагадаємо, 1-го січня 2018 року в українських містах набрало чинності обмеження швидкості до 50 км/год.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: