В Україні хочуть повернути обов’язковий техогляд авто

Мініфраструктури пропонує відновити регулярний техогляд приватних автомобілів вже з 2022-го року. Текст відповідного проекту опублікований на офіційному сайті Мінінфраструктури.

В Україні хочуть повернути обов'язковий техогляд авто

У відомстві зазначають, що проект розроблено в рамках акцептації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Перший технічний огляд особистих транспортних засобів повинен проводитися через чотири роки після першої реєстрації, з подальшим його проходженням кожні два роки. Також проект передбачає, що таксі і комерційні авто проходитимуть техогляд щорічно, починаючи з моменту першої реєстрації.

Штрафи за несвоєчасний техогляд пропонується збільшити з 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (з 340 до 1700 гривень). Тоді як контроль за дотриманням нових вимог покладається на Нацполіцію. Проведення техогляду віддадуть приватним особам, при цьому сформувавши ринкові ціни на послуги. Тобто тепер процедуру проводитимуть не у МРЕО, як це було раніше, а на приватних станціях техогляду тощо.

Пасажирських перевізників пропонують зобов’язати обладнати свої транспортні засоби тахографами (пристроями для реєстрації швидкості, режиму праці, відпочинку водіїв і членів екіпажу). У міністерстві вважають, що його використання допоможе зменшити кількість аварійних ситуацій за участю громадського транспорту та спростить процес перевірки дотримання законодавчих норм праці на підприємствах.

На міжнародних рейсах пристрої для обмеження швидкості повинні бути встановлені вже до 1 липня 2019 року, а на внутрішніх перевезеннях — до 1 січня 2020 року.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Ого аж з 2022 року? а раніше ніяк?

2019-05-13
Роман
Відповіcти
0

Маршрутки тереба всі провірить у першу чергу

2019-05-13
Зоя
Відповіcти
0

А це було не обов*язково???Хлам їздив по місту?

2019-05-13
Даша
Відповіcти
0

скоро и гаи вернется

2019-05-13
сергей
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: