В Україні будуть друкувати гроші для інших країн

Лілія Войцехівська
12:06 | 25 червня 2018
0

Національний банк та компанія «Crane Currency» підписали договір про співпрацю в галузі виготовлення грошових знаків.

В Україні будуть друкувати гроші для інших країн (Фото: НБУ)

В Україні будуть друкувати гроші для інших країн (Фото: НБУ)

Про це повідомляє прес-служба НБУ, пише ЕП.

– Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розробки дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з «Crane Currency» ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн, – зазначив голова НБУ Яків Смолій.

За його словами, керівництво Національного банку України пишається тим, що такий потужний глобальний виробник банкнотного паперу, банкнот та технологій захисту грошей, як компанія «Crane Currency», зацікавлений у співпраці.

Президент компанії «Crane Currency» Аннемарі Уотсон, у свою чергу зазначила, що під час минулорічного візиту була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору. «Тому я сподіваюся, що цей договір стане основою для розширення спільних довгострокових проектів», – наголосила вона.

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком та компанією «Crane Currency», що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору.

В Україні будуть друкувати гроші для інших країн (Фото: НБУ)

В Україні будуть друкувати гроші для інших країн (Фото: НБУ)

Водночас, основним пріоритетом для Банкнотно-монетного двору є виробництво національної валюти, банкнотного паперу для неї та вітчизняних цінних паперів.

Довідково: «Crane Currency» є відомою світовою компанією і надійним партнером більш як 50 центральних банків (США, Великобританії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших), яким постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи.

Зокрема «Crane Currency» майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти Сполучених Штатів Америки.

Комбінованій досвід компанії в сфері дизайну, виробництва паперу і друку, а також довгострокових партнерських відносин з центральними банками багатьох країн світу налічує понад 200 років.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: