В Полтаві говорили про попередження насильства в сім’ї

Трибуна
15:05 | 22 травня 2017
0

У Полтаві для копів провели одноденний навчальний семінар «Попередження насильства в сім’ї в діяльності працівників поліції». Таку цільову групу обрали не випадково, оскільки за даними самої патрульної поліції, третина викликів від громадян стосується саме фактів вчинення насильства в родині.

IMG_7479

– Поліція у своїй роботі безпосередньо працює як із жертвами, так і з тими, хто вчиняє насильство. Ми хочемо ознайомити присутніх з індикативною методикою виявлення насильства серед жінок та із індикаторами прихованих форм насильства щодо дітей, – сказала програмний спеціаліст БО «Світло надії» Ольга Гришко.

На заході учасники ознайомились з технологією опитування постраждалих. Окремим блоком розглянули соціально-складову діяльності дільничних інспекторів щодо протидії насильству в сім’ї з метою виявлення прихованих форм насильства та подальшої оцінки ризиків.

IMG_7481

Основну увагу приділили питанню співпраці державних структур та неурядових організацій та алгоритм дій дільничного інспектора у випадку отримання заяв про вчинення насильства в сім’ї.

IMG_7492

Проект «Згуртування жінок ВПО проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», що ініціюється БО «Світло надії» в рамках реалізації проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» ВБО «КОНВІКТУС-УКРАЇНА» та ГО «Аналітичний центр «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії. Його мета: забезпечення надання соціальних послуг з попередження та подолання домашнього та гендерно-обумовленого насильства серед жінок-переселенок ВПО.

Довідково: ВБО «Конвіктус Україна» – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність організації в Україні бере початок з 2006 року. Вже 10 років Конвіктус є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально-небезпечних хвороб, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: