В Опішні повністю відремонтували дорогу

0

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області проведено поточний середній ремонт на автомобільній дорозі державного значення Р-42 Лубни-Миргород-Опішня. Повністю відновлено покриття в с. Опішня Зіньківського району. Разом з цим встановлені нові дорожні знаки та нанесено горизонтальну розмітку.

DCIM100MEDIADJI_0043.JPG

В Опішні повністю відремонтували дорогу

На регіональній дорозі Лубни-Миргород-Опішня в Зіньківському районі провели поточний середній ремонт. Роботи проводилися безпосередньо в с. Опішня на ділянці з 117,9 км по 120,3 км. Повністю відновлено майже 2,4 км покриття. Завдання такого ремонту, згідно з Технічними правилами ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України, відновлення необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини.

— Для нас важливе відновлення туристичної інфраструктури Полтавщини. Опішня – один з гончарних центрів, який користується попитом серед українських та іноземних туристів. Тому, плануючи ремонти, ми не могли не включити до плану це селище, – розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Підрядника обирали шляхом аукціону в системі «Прозорро». Ним стала компанія «Альтком». Разом з відновленим покриттям на всій протяжності автошляху нанесено дорожню розмітку та виконано поточний ремонт засобів організації та безпеки дорожнього руху. Встановлено 65 нових дорожніх знаків.

З наступного тижня роботи на цій автодорозі продовжать. Підрядник розпочне ремонт в Зіньківському, Шишацькому, Миргородському районах.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

15 января 2019
14 января 2019