В одному з ТРЦ Полтави виявили залишену зброю

3

Працівники поліції прибули в один із торгівельно-розважальних центрів Полтави, після того, як там спрацювала тривожна кнопка. На місці події правоохоронці виявили пістолет у туалеті ТРЦ. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Полтавській області.

пестик

До Управління поліції охорони поступив сигнал тривоги з одного із торгівельно-розважальних центрів Полтави. На місце події вирушив наряд поліції охорони.

Працівники поліції встановили, що під час прибирання одного з туалетів ТРЦ працівники виявили предмет, схожий на зброю. Наряд поліції охорони обмежив доступ по сторонніх громадян до знахідки та викликали слідчо-оперативну групу Київського відділення поліції.

Попередньо повідомляють, що небезпечна знахідка виявилася переробленим для стрільби бойовими патронами сигнальним пістолетом Zoraki. У магазині пістолета знаходилось 14 набоїв з газовими, гумовими та свинцевими кулями.

Командир батальйону Управління поліції охорони в Полтавській області майор поліції Валентин Бесєда розповів, що подібні правопорушення почастішали.

На щастя, знайдений пістолет зловмисники не встигли використати за призначенням та його знешкодили працівники поліції, – повідомив командир батальйону поліції охорони Полтави.

Наразі працівники поліції установлють кому могла належати зброя та причини за яких пістолет з набоями опинився у громадському місці.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018