В Одесі стартував Сорочинський ярмарок

Вчора в Одесі стартував наймасштабніший в Україні національний ярмарок. Цьогоріч Сорочинський ярмарок вперше проводять у Південній Пальмірі, замість звичних Великих Сорочинців.
В Одесі стартував Сорочинський ярмарок
За словами організаторів, такі зміни розташування пов’язані з річницею візиту Гоголя до Одеси.
— Сто сімдесят років тому Одесу відвідував Микола Гоголь, який відразу закохався у це неповторне і чарівне місто на морі. А сьогодні ми веземо до Одеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними та танцювальними колективами, з гоголівськими героями і самим Миколою Гоголем, з автентичними народними розвагами. Також вам буде запропоновано широкий вибір сувенірної продукції та товарів легкої промисловості виробників з усієї України. На одеситів та гостей міста чекає безліч позитивних і яскравих вражень, неповторна культурно-мистецька програма, можливість придбати чудові вироби народних майстрів. А в закладах громадського харчування — скуштувати улюблені страви Миколи Гоголя, — йдеться у повідомленні організаторів.
Між іншим, організатори зазначають, що у серпні також відбудеться традиційний Сорочинський ярмарок вже в селі Великі Сорочинці.
За традицією, ярмарок відкривали Микола Гоголь та виступи народницьких колективів. Окрім співів та танців, на гостей очікували різноманітні виставки та сувеніри.
Також відвідувачі можуть скуштувати безліч національних страв, видів сирів та м’яса.
Фото: Олександр Вельможко, «Южный курьер»
Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А для чого проводить ярмарок тут і там.

2019-06-27
Олена
Відповіcти
0

Я за Одесу рада,звичаййно, ну там не буде того ефекту та колоритуяк у нас.

2019-06-27
Вільшна
Відповіcти
0

Звучить перенос ярмарку в Одесу, як зрада! Ну ладно.

2019-06-27
Марія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: