В ОДА вирішили направити вісьмох заявників на службу, альтернативну військовій

Анна Єгорова
10:02 | 09 лютого 2017
0

В ОДА відбулося засідання обласної комісії в справах альтернативної (невійськової) служби за участю заступника голови адміністрації Олега Пругла. Розглядали 8 заяв громадян, виконання військового обов’язку якими суперечить їхнім релігійним переконанням.

16667829_1267252146674834_597184003_o_0

Як повідомляє прес-служба ОДА, перед прийняттям рішення кожен представник комісії мав змогу поспілкуватися із заявниками та ознайомитися з поданими ними документами. У засіданні взяли участь представники Департаменту соцзахисту населення, Департаменту охорони здоров’я, управління культури, Полтавського обласного військового комісаріату. Після детального обговорення члени комісії вирішили направити заявників на альтернативну службу.

Олег Пругло поінформував заявників, що в разі ухилення громадянина від проходження альтернативної служби або вчинення ним незаконних дій обласна комісія може скасувати своє рішення про направлення його на альтернативну службу.

– Кожен громадянин, який направляється на альтернативну службу, має сумлінно виконувати свою роботу.

Олег Пругло

Строк альтернативної служби в півтора рази перевищує строк військової, що складає 2 роки і 3 місяці.

Альтернативну службу заявники проходитимуть на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності або переважна частка у статутному фонді яких є в державній або комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: