В Маріуполі поліцейські притягують до відповідальності шахрая з Полтави

Щонайменше 7 маріупольців віддали кілька сотень гривень за дешевий бензин, який мешканець Полтави пропонував перехожим на вулиці. Лише через деякий час жертви розуміли, що придбали звичайну воду. Вже втретє зловмисник вислухає вирок суду за використання однієї й тієї ж шахрайської схеми.

1476094249_bee

Виною всьому є підліткова мрія 39-річного полтавчанина відкрити власну автозаправну станцію. Коли чоловік зрозумів, що зайнятися офіційним власним бізнесом у нього не вийде, вигадав план, щоб реалізувати власне бажання.

У прифронтовому Маріуполі гість зняв житло, а у вільний час виходив на вулиці міста, видивлявся людей, які виходили з автомобілів, підходив та пропонував паливо за значно нижчою ціною. Після отримання згоди, брав у «клієнтів» каністри і обіцяв за кілька хвилин повернутися, а далі набирав води і видавав її за бензин. Злочинна схема працювала з середини літа 2016 року. Від однієї угоди він отримував від 200 до 400 гривень прибутку.

Як повідомила Прес-служба Національної Поліції Донецької області, наразі вже 7 потерпілих звернулися за допомогою до поліцейських. Зловмисника затримано, він дає свідчення та неохоче розповідає про свою «діяльність». Під час оперативних заходів правоохоронці з’ясували, що шахрай вже двічі відбував покарання за аналогічні правопорушення в інших містах України. При цьому він використовував такий же злочинний план.

Його дії кваліфіковані за частиною 2 статті 190 «Шахрайство, вчинене повторно» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 3 років позбавлення волі. Слідчі заходи зі встановлення осіб інших потерпілих тривають.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: