В Кобеляцькому районі триває будівництво дворівневої транспортної розв’язки

0

В рамках реалізації державного інвестиційного проекту з розвитку автомобільної дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка триває будівництво двох штучних споруд – дворівневої розв’язки та шляхопроводу. Роботи виконуються виключно за кошти державного бюджету. Реалізація проекту розрахована на три роки.

В Кобеляцькому районі триває будівництво дворівневої транспортної розв’язки

В Кобеляцькому районі триває будівництво дворівневої транспортної розв’язки

 Дворівнева транспортна розв’язка споруджується в Кобеляцькому районі на перехресті автодоріг Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та М-22 Полтава-Олександрія. Будівництво об’єкту викликано рядом факторів. Основне те, що конструкція дорожнього одягу недостатньо міцна, вичерпала свій технічний ресурс і тепер не витримує сучасних навантажень. Щороку руйнування покриття лише збільшуються, відтак необхідно збільшувати фінансування для підтримання цих доріг.

– Дорога Н-31 проходить центральною частиною майже 20 населених пунктів Полтавської та Дніпропетровської областей, виконуючи функції основної вантажної та пасажирської магістралі. В середньому щодоби по дорозі проїжджає до 7 тисяч транспортних засобів. Такий трафік призводить до інтенсивного руйнування дорожнього одягу, – розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Дворівнева розв’язка дозволить водіям швидко та безпечно перетинати перехрестя двох автодоріг. Зараз триває бетонування монолітної плити.  На половину плити витрачено 120 м³ бетону (по 60 м³ на лівий та правий проїзди). Наразі триває шліфовка залитого бетону. Підрядники працюють практично цілодобово.

 Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

20 жовтня 2018
19 жовтня 2018