В Києві представники Полтавщини представили свої соціальні проекти

0

7-8 листопада у Києві в рамках проекту “Енергія Євромайдану – в малі громади” відбувся семінар для активістів Центральної України. До нього долучилися представники Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Полтавської області.

shutterstock_25659598-700x510

На тренінгах учасникам розповіли про особливості роботи громадської організації, популяризацію соціальних ініціатив серед мешканців, залучення прихильників та співпрацю ЗМІ, а також про підготовку та реалізацію проектів.

Подібного роду навчання є надзвичайно важливі, оскільки дають можливість охопити дуже цікаву аудиторію, а саме мешканців невеликих населених пунктів. В нас все ще зберігається усталене уявлення, що політика здійснюється десь в центрі, а на місцях нічого не відбувається. В той же час, зміни які відбуваються в Україні, зокрема процеси децентралізації дають нові виклики для мешканців таких громад. Адже саме на цьому рівні необхідно навчитись визначати пріоритети соціальноекономічного розвитку, планувати бюджети, розробляти й реалізовувати проекти. Сподіваюсь, що цей проект дасть відповіді на більшість з цих питань, – розповів один із тренерів Олександр Ярема.

Представники областей презентували свої проекти.

Активісти Центральної України незабаром планують реалізувати безліч соціальних ініціатив, серед яких:

  1. Проведення курсів української мови в східних регіонах країни;
  2. Психологічна допомога бійцям АТО;
  3. Забезпечення містечок сміттєвими контейнерами;
  4. Створення молодіжного центру;
  5. Здійснення соціальної реабілітації людей з обмеженими можливостями.

Катерина Шевелєва

17 липня 2018