УЖКГ розглядає пропозиції встановлення на будинках антикригової системи

На засіданні містобудівної комісії депутати розглянули петицію №284 «Про встановлення антикригової системи та снігозатримувачів на дахах будинків міста».

УЖКГ розглядає пропозиції встановлення на будинках антикригової системи

УЖКГ розглядає пропозиції встановлення на будинках антикригової системи

Зазначимо, питання запобігання утворенню бурульок на дахах будинків цієї зими стало справжньою проблемою. Саме через падіння бурульок взимку постраждали 8 мешканців міста.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко доповів щодо нинішнього стану справ та запланованих заходів запобігання утворенню льодових мас. Так за словами посадовця, управління ЖКГ розглядає кілька пропозицій. Проте проблемним залишається питання фінансування утримання, охорони та обслуговування зазначеного обладнання.

— На прикладі будинку по Соборності (біля зупинки пл. Зигіна — ред.), де цієї зими травмувалась дитина, а кілька років тому загинула людина, наразі фахівці проводять розрахунки вартості встановлення антикригової системи. Але виникає питання обслуговування системи, її охорони та оплати витраченої електроенергії, — говорить Олексій Чепурко.

Він пообіцяв найближчим часом представити відповідні розрахунки громадськості. Проте вкотре зазначив, що мешканці будинків повинні нести відповідальність за утримання такої системи. Згідно із законом, власники квартир мають у власності не лише самі квартири, а й частину даху будівлі, підвали, комунікаційні мережі тощо.

В ході обговорення питання депутати зазначили, що першочергово відповідну систему необхідно встановити на дахах комунальних закладів освіти (шкіл та дитсадків) та медзакладів міста, адже діти є найбільш вразливою частиною суспільства.

Що ж до петиції, то депутати затвердили рішення прийняти її до відома та підготувати відповідну письмову відповідь автору петиції.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Це буде не дорога,адже це тільки взимку. аби ще можна було його вмикати, коли треба, бурулі ж не завжди є на дахах.

2019-04-04
Марія
Відповіcти
0

Це полюбому підключать до електроенергії в будинку і будуть усі жителі платить, норм.

2019-04-04
Іра
Відповіcти
0

Ну да встановить, це півпитання,а хто за все це відповідатиме – це вже інша складніше питання.

2019-04-04
Ольга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: