Уряд зняв мораторій на перевірку аптек

Нещодавно вступила в дію постанова Кабміну № 1104 від 18.12.2017 р. “Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

Уряд зняв мораторій на перевірку аптек

Уряд зняв мораторій на перевірку аптек

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«Ця постанова фактично дає можливість цього року розпочати систематичні та планові перевірки аптечних закладів, тобто діяльність аптек у повному обсязі. Уже затверджено річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держлікслужби на 2018 рік. Натомість загальнодержавний мораторій на перевірки малого бізнесу і надалі продовжує свою дію у 2018 році«, – йдеться у повідомленні.

– Понад 3 роки аптечні заклади та лікарські засоби, які вони реалізували, були практично поза профільним контролем. Тобто недобросовісні учасники ринку мали підстави цим реально зловживати. І мова тут іде не лише про якість чи фальсифікат ліків, але й про відсутній контроль за цінами на медикаменти. Уряд, розуміючи ці проблеми, зняв мораторій на перевірки аптек, – зазначив заступник міністра Роман Ілик.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявляв, що мораторій на перевірку державними органами малого і середнього бізнесу буде продовжено на 2018 рік.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: