Уряд запровадить посади реформаторів

На засіданні Уряду схвалено Концепцію запровадження посад фахівців з питань реформ. Метою Концепції є оновлення кадрового складу та забезпечення якісного рівня процесу реформ. Ухвалення такого рішення обумовлене відсутністю на державній службі фахівців, здатних виконувати поставлені завдання з підготовки і реалізації ключових національних нововведень.

Як зазначається Урядовим порталом, така ситуація з кадрової неспроможності виникла через непрозору систему відбору на посади державної служби та через відсутність мотивації держслужбовців, в тому числі і фінансової.

Про цей крок уряду журналістам «Трибуни» свій коментар надав координатор проектів громадянської платформи «Нова країна» та експерт Реанімаційного пакету Реформ Сергій Сорока.

Фото: rpr.org.ua

– Державна служба потребує нової крові. Зараз ми маємо проблеми, так звана совковість, невмотивованість та інші. Державні службовці не тільки не реформатори, вони слугують гальмом реформ. З цих причин виникла ідея сформувати групу реформаторських кадрів, які б вдосконалювали існуючу систему. До цих осіб застосовуватимуться особливі вимоги, але й передбачена певна грошова винагорода для таких службовців.

Реалізація Концепції дозволить залучати на посади державної служби кваліфікованих фахівців, які зможуть якісно та ефективно виконувати завдання з підготовки і реалізації ключових реформ, впливати на тенденції і розвиток державної служби. Введення таких посад є інноваційним підходом, який забезпечить формування команди компетентних і висококваліфікованих держслужбовців.

Призначатимуться такі фахівці на посади державної служби (категорії «А», «Б» і «В») за результатами відкритого конкурсу відповідно до вимог та порядку визначених Законом України «Про державну службу». Крім того, вони обов’язково будуть проходити випробувальний термін два місяці. Також щорічно їхня робота буде оцінюватись на загальних підставах відповідно до вищезазначеного закону.

Створення команди фахівців з питань реформ повинна відбутися в кілька етапів: з листопада по грудень 2016 і з січня по березень 2017 року. Претендувати на заняття такої посади може кандидат, який відповідає ряду вимог. Зокрема, кандидат повинен володіти навичками проектного управління, мати здатність до стратегічного планування та аналізу, творчі здібності, бути обізнаним в політичній і соціальній ситуації в країні, знати іноземну мову, а також вміти працювати в стресових ситуаціях.

– Це лише старт реформи. Через 10 років усі працівники повинні брати участь у реформаторському процесі, що також відіб`ється і на їх грошовій винагороді. – зазначив експерт.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: