Уряд створив Держслужбу з етнополітики та свободи совісті

Вчора Кабмін ухвалив рішення про створення нового державного органу — Державної служби України з етнополітики та свободу совісті.

Уряд створив Держслужбу з етнополітики та свободи совісті

В уряді зазначають, що служба займатиметься реалізацію державної політики у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин. А діяльністю керуватиме Мінкульт.

— Держава-агресор — Російська Федерація — сьогодні намагається зруйнувати територіальну цілісність Української держави, використовуючи етнічне і релігійне розмаїття українського народу, роздмухуючи конфлікти та утворюючи лінії розколу між різними етнічними і релігійними спільнотами. Нові виклики для країни також створило утворення Помісної Української Православної Церкви, адже з’явилися нові питання та акценти у державно-церковних відносинах. Усі ці питання потребують оперативного та якісного опрацювання. І не лише на загальнодержавному рівні, а й у кожному конкретному випадку в кожному конкретному регіоні. Тож ця Державна служба стане таким очікуваним та вкрай необхідним і ефективним інструментом державного регулювання у сферах міжнаціональних відносин та свободи совісті, — повідомив міністр культури України Євген Нищук.

Мінкультури доручено в тримісячний термін розробити положення про службу, а Міністерству фінансів — зміни до держбюджету для її фінансування.

В уряді сподіваються, що служба «зможе більш оперативно здійснювати усі необхідні реєстраційні процедури, врегульовувати конфліктні ситуації у сфері міжрелігійних та міжнаціональних відносин, забезпечувати дотримання прав людини».

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Нові робочі місця для своїх.

2019-06-13
Аніта
Відповіcти
0

Все видумують,видумують нові служби. А толку особо немає. Он хоча б по боротьбі з корупцією,вроді і відділ норм,але якось…

2019-06-13
Артем
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: