Управління ЖКГ Полтави оперативно проводить тендери на ремонти вулиць взимку

Завершується бюджетний рік, тому дороги продовжують ремонтувати і взимку. «Трибуна» вирішила проаналізувати закупівлі Управління ЖКГ Полтави на початку грудня.

Виявилося, що міське Управління ЖКГ планує протягом трьох днів (17-20 грудня) відремонтувати наступні ділянки:

  1. Поточний ремонт посадкового майданчику на зупинці громадського транспорту Г. Сталінграду (на Половки )  — переможець ФОП Карапетян Артур Ліанікович, який зареєстрував свій ФОП 19 вересня цього року (145 025 гривень).
  2. Поточний ремонт вул. Шведська у м. Полтава — товариство з обмеженою відповідальністю «АСФЕР ГРУП» (185 583 гривень).
  3. Поточний ремонт посадкового майданчику на зупинці громадського транспорту Автовокзал (на Половки ) — ФОП Карапетян Артур Ліанікович (197 965 гривень).

Варто також сказати, що в системі електронних закупівель не зазначено, які саме ділянки вулиць будуть ремонтувати. Адже по всіх підрядах оприлюднений лише звіт про укладений договір, без детальної інформації.

Це не всі вулиці, які планує ЖКГ Полтави оновити цієї зими. Так, з 12 по 20 грудня проведуть:

  1. Капітальний ремонт вулиці Кучеренка (від вул. Баленка до бульв. Нестерова) — переможець ТОВ «Будівельник 2016» (201 312 гривень).
  2. Поточний ремонт заїзду до Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 «Ведмежатко» пров.Г.Хоткевича,8 — ФОП Карапетян Артур Ліанікович (59 356 гривень).
Вул. Кучеренка

вул. Кучеренка

Перевіривши вулицю Кучеренка, ми побачили нове асфальтне покриття, але оцінити повну якість виконаних робіт наразі не можна. Адже  дорога вулиці вкрита льодом і снігом.

Вул. Кучеренка

Вул. Кучеренка

Поліна Колганова, член DOZORRO спільноти, фахівець з публічних закупівель, розповідає про тенденцію замовників проводити торги на ремонт доріг взимку:

– Часто замовники домовляються з підрядниками про те, щоб ті здійснили ремонтні роботи наперед, а договір укладають вже після виконаних робіт. Це може пояснюватися тим, що замовник розраховує залучити кошти в кінці року, коли вже ремонтні роботи проводити буде неможливо через погодні умови або для цього буде недостатньо часу. Таким прикладом є закупівля робіт з ремонту вул. Кучеренка. Адже договір УЖКГ м. Полтави з ТОВ «Будівельник-2016» уклав 12 грудня, оплата пройшла 13 грудня у повному обсязі. За один день здійснити роботи з капітального ремонту навряд чи під сили підряднику. По факту роботи виконані, проте такі дії замовника є протиправними.

Вул. Кучеренка

Вул. Кучеренка

Окрім доріг, управління ЖКГ має відремонтувати цілий список ліфтів до 20-28 грудня. Підряди на виконання цих робіт отримали три ФОПи: ФОП Клименко Неля Миколаївна (має зараз 27 договорів на 3 006 374 гривень), ФОП Оганезян Карина Георгіївна (має 8 договорів на 450 349 гривень), ФОП Ісаян Шалва Геворгович (1 договір – 50 916 гривень). Тобто до 28 грудня у Полтаві має бути оновлено 71 ліфт на загальну суму 3,5 млн гривень, враховуючи під’їзди, які вказані в закупівлях.

Найближчим часом «Трибуна» опублікує адреси, де планують проводити ремонт ліфтів, а ви зможете перевірити, чи дійсно у вашому під’їзді виконується договір закупівлі за бюджетні кошти.

Також до 20 грудня мають провести поточні ремонти водовипусків зливової каналізації на 5 вулицях:

Вул. Амундсена № 7

Поблизу вул. Річкова, біля ЗГТ «Лікарня залізничників» ( на с. Залізничників )

Поблизу перехрестя вул. Небесної Сотні та проспекту Мира 

Поблизу «Прирічкового парку»

Поблизу вулиці Миру, 12 

Загальна сума робіт 795 694 гривень.
Як бачимо, завершення бюджетного року мотивує держслужбовців активно проводити ремонтні та оновлюючі роботи, не дивлячись на погодні умови, щоб згодом повідомити про повне використання коштів за поточний період.

Нагадаємо, що 21 грудня має відбутися сесія Полтавської міської ради. Там управління ЖКГ має прозвітуватися про свою роботу на завершення року.

Обкладинка: Тетяна Домненко

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Управління ЖКГ проводить тендери взимку , чи хочуть ремонтувати вулиці взимку????

2018-12-19
Стас
Відповіcти
0

У тендера є термін виконання робіт, наприклад, як тут: зимовий ремонт вулиці за три дні (17-20 грудня).

2018-12-20
Лілія Войцехівська
0

Ключове слово – оперативно.

2018-12-19
Вілла
Відповіcти
0

Воно то мотивує, але якось уже пізненько. Починаються свята,вихідні і все. Чи на це й розраховано?

2018-12-19
Зоряна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: