УПЛ вирішила, ким можна замінити ФК “Полтава” в Прем’єр-лізі

26 червня клуби Української Прем’єр-Ліги провели голосування, на якому сформували пропозицію Виконавчому комітету ФФУ стосовно нового учасника, котрий замінить ФК «Полтава».

УПЛ вирішила ким можна замінити ФК "Полтава" в Прем’єр-лізі (Фото: ФК "Полтава")

УПЛ вирішила, ким можна замінити ФК «Полтава» в Прем’єр-лізі (Фото: ФК «Полтава»)

Про це повідомляє прес-служба УПЛ.

Клуби Української Прем’єр-Ліги одноголосно проголосували за пропозицію Виконавчому комітету ФФУ включити ФК «Чорноморець» (Одеса) до УПЛ. Цим же голосуванням клуби виключили ФК «Полтава» зі складу учасників Ліги.

Тепер питання членства ФК «Чорноморець» (Одеса) в УПЛ буде розглянуто на найближчому засіданні Виконавчого комітету ФФУ.

На голосування клубів Ліга винесла двох претендентів: ФК «Зірка» (Кропивницький) як клуб, що посів 10 місце в УПЛ у сезоні 2017/18 років, та ФК «Чорноморець» (Одеса), який брав участь у матчах плей-офф за право участі в УПЛ у наступному сезоні (якраз проти ФК «Полтава»).

УПЛ також розглядала кандидатуру ФК «Інгулець» (Петрове) як клубу, який у минулому сезоні посів 4-те місце в Першій Лізі . Проте представник ФК «Інгулець» повідомив, що не зможе виконати одну з обов’язкових умов членства в УПЛ у час, що залишився до старту нового сезону. Йдеться про вимогу сформувати команди для участі в змаганнях молодіжних команд – Чемпіонатах U-19 та U-21. Тому УПЛ не виносила ФК «Інгулець» на голосування клубів.

Крім цього, УПЛ отримала звернення ФК «Фенікс» (Буча) – правонаступника ФК «Сталь» (Кам’янське), яким клуб висловив готовність взяти участь у змаганнях УПЛ у сезоні 2018/19, однак ФФУ не підтвердила успішного проходження атестації цим клубом.

Якщо Виконавчий комітет ФФУ підтримає пропозицію про участь ФК «Чорноморець» (Одеса) в УПЛ, то після завершення всіх формальностей клуб увійде до складу учасників Ліги.

Читайте також: Стало відомо, які клуби можуть замінити ФК «Полтава» в Прем’єр-лізі.

Нагадаємо, що 27 травня ФК «Полтава» увійшов до української Прем’єр-ліги. Тоді у стикових матчах наші футболісти обіграли ФК «Чорноморець» із загальним рахунком 3:1. Згодом, 21 червня, керівництво ФК «Полтава» оголосило про розпуск команди.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: