Слухачі Університету третього віку отримали сертифікати про проходження курсу (відео)

3

22 січня сертифікати про проходження курсу «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та соціальної активності» отримали 70 студентів. 

Університет третього віку вручив своїм учням сертифікати про проходження курсу

Університет третього віку вручив своїм учням сертифікати про проходження курсу

Соціальний проект «Університет третього віку» стартував у грудні 2017-го року на базі ПУЕТу. У травні 2018-го року відбувся перший випускний, на якому вручили сертифікати понад 300 слухачам.

Проект має таку назву через те, що його слухачам має бути не менше 50 років. Його метою є створення середовища для спілкування, саморозвитку і самореалізації. Навчання проходить безкоштовно.

— Наразі у нас навчається 16 груп. 10 — на другому курсі, 6 — на першому, – розповідає директор Університету третього віку Світлана Нестуля. — На другому курсі вони вивчають такі програми як: «Хочу жити в якісному світі», «Англійська мова», «Психологія дорослості», «Інформаційно-комунікативні технології», соціально-адаптивний курс. На першому курсі вони вивчають базовий курс та «Інформаційно-комунікативні технології».

З наступного року слухачам пропонують нові програми: «Історичне краєзнавство», оздоровлюючі та хореографічні програми, психологію.

16 февраля 2019
15 февраля 2019