Унікальні клатчі-книжки Анастасії Юрко

1

Клатчі у вигляді популярних книжок полтавська дизайнерка Анастасія Юрко виготовляє три роки. Зробила їх вже біля тисячі.

Клатчі бренду vosk

Клатчі бренду vosk

Дерево, шкіра, обкладинка у вигляді книжкової, металева фурнітура – у руках майстра цей набір матеріалів  перетворюється на стильний аксесуар. Дизайнерка Настя Юрко перший клатч-бук зробила у подарунок подрузі. Фото іще одного – експериментального – виставила на власній сторінці у соцмережі. Й одразу отримала велике замовлення. Так що власні кошти у проект інвестувати не довелося.

– У моїй роботі завжди є місце цікавим відкриттям. Наприклад, одна з обкладинок, яку замовляють найчастіше – “Лоліта” Набокова.  Маємо її вже кілька варіантів. А недавно я зробила нову – точна копія першого, ще початку минулого сторіччя, видання знаменитого роману. Так що, хоч технологія і відпрацьована, пошук нових рішень не припиняється, – каже Анастасія.

Свою клієнтку описує, не задумуючись: дівчина 24-34 років, стильно вдягнена, веде активний спосіб життя. Хоч клатч-буки – задоволення не з дешевих, дизайнерка має постійних прихильниць. У декого з них вже ціла колекція.

Відео Сергій Котелевець

Коментувати

1 Коментар
Іра
• 11:52 | 31 березня 2017

Отлічний матеріал

Відповіcти
19 березня 2018