Ультрас «Ворскли» та «Зірки» проведуть фанатський марш у центрі Полтави

18 березня о 15:00 від білої альтанки до стадіону імені Дмитра Бутовського спільним маршем рушать ультрас полтавської «Ворскли» та кропивницької «Зірки». Фанати заздалегідь попереджають, що під час акції використовуватимуть піротехніку, яка є частиною ультрас-культури.

Афіша маршу ультрас Ворскли та Зірки

Про це повідомляється на сторінці ультрас-мобу «Crew Of Golden Eagle» у соціальній мережі.

Про деталі маршу, а також про те, чому цей захід вирішили робити спільно із кропивницькими ультрас, розповів лідер угрупування «Crew Of Golden Eagle» Олександр Плішко:

– Марш спільно з фанатами кропивницької «Зірки» проводиться через дружні відносини, які нещодавно у нас із ними склалися. Ми їм дуже вдячні за те, що вони підтримали ідею турніру «Кубок Героїв» та прийняли участь у змаганнях. У цьому сезоні, коли гра була у Кропивницькому, вони влаштували спільний марш, який пройшов на хорошому рівні. Ми зі своєї сторони не могли не віддячити. Початок маршу планується в 15:00 від Білої Альтанки і до самого стадіону. В інтернеті ми поширили інформацію про марш, тому розраховуємо на велику кількість бажаючих прийняти участь. Хода буде супроводжуватися використанням піротехнічних засобів, дружньою атмосферою двох клубів та патріотичними гаслами. Запрошуємо всіх бажаючих !, – розповів Олександр.

Організатори маршу також додають, що на трибунах під час самого матчу піротехніка використовуватися не буде.

Олександр Плішко

Олександр Плішко

16 жовтня 2016 року фани кропивницької “Зірки” з мобу «Howl Volcano Firm» святкували 20-річчя створення їх фанатського руху. Спеціально до цього ювілею, фани влаштували марш вулицями Кропивницького. Разом з “Howl Volcano Firm” у ході взяли участь також і фанати полтавської «Ворскли».

Марш у Кропивницькому

Марш у Кропивницькому

Востаннє фанатська хода у Полтаві відбувалася 2 березня 2016 року, за кілька годин до кубкового матчу між «Ворсклою» та донецьким «Шахтарем».

Той захід охрестили, як «Марш єдності» ультрас-мобів, бійців та активістів Цивільного корпусу «Азов». Саме футбольні ультрас складали і складають левову частку бійців добровольчих батальйонів – полку «Азов», батальйону «Дніпро-1», чоти «Карпатська Січ», тощо.

Той марш фани присвятили бійцям, що воюють на сході України та полеглим побратимам, зокрема й Антону Грицаю – лідеру та співзасновнику ультрас-мобу «Crew Of Golden Eagle».

До початку подій Революції Гідності та війни на Сході України вболівальники «Ворскли» були у ворожих стосунках з більшістю ультрас інших клубів. Тільки з фанами донецького «Шахтаря», одеського «Чорноморця», і харківського «Металісту» (до 2008 року) полтавці підтримували братерські стосунки.

Після початку Майдану фанати більшості українських клубів оголосили про перемир’я. З того часу спільні ультрас-марші стали доброю традицією серед активних уболівальників. Під час таких заходів фани пропагують ідеї Соборної України, підтримують бійців АТО, а також скандують гасла в честь загиблих героїв російсько-української війни.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: