«Укрзалізниця» відновлює повернення квитків через інтернет

2

«Укрзалізниця» відновлює повернення квитків через інтернет, яке було призупинено на новорічно-різдвяний період з метою запобігання зловживань.

"Укрзалізниця" відновлює повернення квитків через інтернет

«Укрзалізниця» відновлює повернення квитків через інтернет

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці«.

«Укрзалізниця відновлює операції повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту й мобільних додатках. Призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяло з метою запобігання зловживанням у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року«, — йдеться у повідомленні.

Таке обмеження, як зазначає директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Олександр Красноштан, допомагає запобігати спекуляціям та іншим зловживанням із квитками під час свят. Про виправданість вжитих заходів свідчить наявність квитків на період новорічно-різдвяних перевезень цього зимового сезону.

Аналіз фахівців показує, що переважна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда. Такі дані демонструють, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Вжиті заходи щодо обмеження повернення квитків через інтернет і мали на меті забезпечити надходження у вільний продаж місць для реального пасажира.

22 февраля 2019
21 февраля 2019