“Укрзалізниця” хоче збільшити швидкість руху поїздів

ПАТ «Укрзалізниця» вивчає пропозиції світових виробників пасажирського рухомого складу для оновлення парку рухомого складу та підвищення комфорту подорожей для пасажирів.

"Укрзалізниця" хоче збільшити швидкість руху поїздів

«Укрзалізниця» хоче збільшити швидкість руху поїздів

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

– У першу чергу ми готові вивчити можливість співпраці з компанією Talgo (ред. – іспанська компанія) для оновлення нічних поїздів далекого сполучення. Ми зацікавлені у збільшенні швидкості руху та зменшення часу курсування пасажирських поїздів, що, зокрема, дає застосування, так званої, технології «легкої ваги», у чому компанія Talgo є визнаним лідером. Нам важливо використовувати існуючу інфраструктуру для розвитку швидкісного руху.

Євген Кравцов, в.о. голови правління товариства

За його словами, першим напрямком, де могли б реалізуватись дані технології може стати Київ-Одеса. Він також розповів, що наразі ПАТ «Укрзалізниця» працює над розвитком сполучення з країнами ЄС та інтеграцією української залізничної системи в європейську. Зокрема, у напрямку Польщі, Австрії, Угорщини.

У свою чергу, компанія Talgo, яка має значний досвід виготовлення швидкісних поїздів, на підставі оцінки існуючої в Україні залізничної інфраструктури, здійснить моделювання і надасть попередні рекомендації щодо можливостей і умов збільшення швидкості руху поїздів Talgo на існуючій інфраструктурі ПАТ «Укрзалізниця».

Раніше повідомлялося, що до кінця цього року в поїздах “Укрзалізниці” з’явиться майже 580 тисяч нових комплектів постільної білизни.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

отлично, на тех хюндаях никто не ездит из-за цены, а они хотят их еще больше запустить. Спасибо, меня и эти советские ржавые банки устраивают

2017-11-23
Макс
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: