“Укрзалізниця” буде продавати й здавати в оренду майно через ProZorro

0

ПАТ “Укрзалізниця” зможе продавати й здавати в оренду майно через ProZorro.Продажі.

“Укрзалізниця” буде продавати і здавати в оренду майно через ProZorro

“Укрзалізниця” буде продавати і здавати в оренду майно через ProZorro

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Кабінет Міністрів України 24-го листопада ухвалив Постанову Про затвердження Порядку розпорядження майном публічного акціонерного товариства “Укрзалізниця”, який розробляло Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Порядок встановлює нові чіткі правила щодо списання, відчуження, передачі в користування, оренду чи концесію майна, внесеного до статутного капіталу ПАТ “Укрзалізниця”, та майна, набутого нею на законних підставах. Мова йде про цілу низку активів: несправні пасажирські та вантажні вагони, застарілі елементи колії і велику кількість непрофільних приміщень, наприклад, бази відпочинку, гуртожитки тощо“, – додають у прес-службі.

Зазначається, що при цьому Порядок жорстко регламентує використання профільного майна, що гарантує збереження всіх ключових активів “Укрзалізниці”. Продаж та оренда майна “Укрзалізниці” має здійснюватись із використанням дворівневої системи електронних аукціонів з дотриманням принципів чесної конкуренції, відкритих і прозорих процедур та об’єктивної і неупередженої оцінки усіх учасників торгів.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” хоче збільшити швидкість руху поїздів.

17 липня 2018
16 липня 2018