Укртрансбезпека перевірила технічний стан приміських та міжміських автобусів

3

Представники Укртрансбезпеки та поліції перевірили технічний стан транспортних засобів, що заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах в межах області.

– Сьогодні відбувається огляд автобусів тих перевізників, які заявились на конкурс на приміських та міжміських маршрутах, що виходять за межі району. Загалом на участь у конкурсі заявлено 54 одиниці транспорту, 36 перевізників подало документи на 71 маршрут, – говорить начальник відділу транспорту управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Гайдар.

Експерти оцінювали загальний технічний стан транспортних засобів та відповідність їх умовам безпеки руху для перевезення пасажирів.

– Перш за все, ми звертаємо увагу на технічний стан. Тобто, гуму, справність освітлювальних приладів, наявність документів, спорядження, медичних аптечок, вогнегасників. Також у салоні повинна бути вказана інформація про перевізника та його страхову компанію, – повідомив головний спеціаліст управління Уктрансбезпеки в Полтавській області Олександр Козловський.

Результати дводенної перевірки виявилися прогнозованими.

— Усього на перевірку з’явились 30 перевізників, які надали 46 одиниць транспорту. Ми виявили ряд недоліків: непрацюючі поворотники, фари, відсутні вогнегасники та аптечки. Щодо гуми, то з цим проблем немає. Всі перевізники, що пройшли перевірку, будуть допущені до конкурсу, оскільки після зауважень усунули зазначені проблеми. Вчора ми підписали відповідні акти, — говорить Олександр Козловський.

Зазначимо, жоден новий перевізник на конкурс не подавався, а всі представлені вже мають багаторічний досвід обслуговування зазначених маршрутів.

15 февраля 2019
14 февраля 2019