«Укрпошта» збільшила тарифи на 50% і почала використовувати Viber

Як повідомляє «УНІАН», відтепер тарифи «Укрпошти» на пересилку простих поштових карток, листів, бандеролей, рекомендованих листів зростуть на 59,6%, пересилання посилок – на 22%. Рівень підвищення тарифів у середньому становитиме 49,4%. А сповіщення для своїх клієнтів про доставку того чи іншого вантажу підприємство буде надсилати через мобільний додаток Viber.

«Укрпошта» збільшила тарифи на 50% і почала використовувати Viber

«Укрпошта» збільшила тарифи на 50% і почала використовувати Viber

Про це повідомляють у прес-службі державного підприємства «Укрпошта».

– На початку впровадження послуги через Viber було відправлено 24%, а зараз вже 44% від загальної кількості тестових повідомлень. Ми розглядаємо можливості інформування клієнтів за допомогою інших популярних месенджерів, – сказав заступник генерального директора з інформаційних технологій Укрпошти Сергій Галаган.

Viber (укр. Вайбер) — додаток VoIP для смартфонів, що працюють на платформах Android, BlackBerry OS, iOS, Symbian, Windows Phone, Bada і комп’ютерів з операційною системою Windows, OS X або Linux. Інтегрується до адресної книги та авторизує за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки (оплата тільки за інтернет-трафік) у високій якості між смартфонами з встановленим Viber, а також передавати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо повідомлення.

Для тих клієнтів, у кого не встановлений або вимкнений цей мобільний додаток, «Укрпошта», як і раніше, відправляє СМС-повідомлення.

В цілому, за місяць «Укрпошта» надсилає до 1,5 млн коротких текстових повідомлень своїм клієнтам.

Що стосується підвищення тарифів, то варто зазначити, що це рішення було прийнято в рамках виконання закону «Про поштовий зв’язок» ще 10 лютого і зараз проходить реєстрацію в Міністерстві юстиції.

– Проект змін до граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку передбачає зростання тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України. Зокрема, тарифи на пересилку простих поштових карток, листів, бандеролей, рекомендованих листів зросте на 59,6%, пересилання посилок – на 22%. Рівень підвищення тарифів у середньому становитиме 49,4%», – йдеться в повідомленні НКРЗІ.

Як зазначається, рішення набуде чинності після офіційної публікації.

Нагадаємо, що «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв’язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через 12 тисяч відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників. «Укрпошта» щорічно здійснює обробку й доставку споживачам понад 240 млн поштових відправлень, 16 млн посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 млн переказів, а також доставляє понад 83 млн пенсій. У 2015 році «Укрпошта» отримала 53 млн грн прибутку – найкращий результат за останні 15 років. У 2014 році компанія отримала 4 млн грн збитків. Чистий дохід підприємства в 2016 році становив 4,4 млрд грн. До 2021 року «Укрпошта» планує наростити чистий дохід до 13 млрд грн.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: